Tento web používá soubory cookies potřebné pro jeho fungování a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.  

Souhlasím

Doporučujeme naše další e-shopy:

Luxusní nože

Luxusní holení

Zippo zapalovače

GvFC Pen of the year 2017, plnicí pero

Hrot:
ks

Cena s DPH 77 690.00 Cena bez DPH64 206.61 Kč
ZnačkaGraf von Faber Castell SkupinaPlnicí pera
Dostupnostpodle variant Dodání

na dotaz

4.3/5 (3 hlasy)

4/5 (počet: 3)

Dodací doba 4-6 týdnů.

 

Už od roku 2003 každoročně Graf von Faber Castell představuje Pero roku. Pero pro rok 2017 je věnováno Vikingům. Hrot pera je vyroben ze dvou druhů 18-ti karátového zlata. Mistrovský kousek je korunován karneolem (červený polodrahokam) vsazeným do šroubovacího víčka. Limitovaná edice 500 ks - každý kus je očíslován. Dodáváno v exklusivní černé dárkové krabičce s certifikátem pravosti.

 

Klín doby kamenné, pyramidy faraónů – každá epocha dějin má svá znamení. Pro dobu Vikingů to byly dračí lodě. Předpokládá se, že bez těchto lodí by doba Vikingů vůbec neexistovala. Tyto lodě jsou opravdu mistrovská díla loďařů, formující evropské loďařství po staletí. Dostatečně robustní na plavbu po moři a zároveň dostatečně nízké na plavbu po řece až do hlubokého vnitrozemí. Vyznačovaly se pruhovanými plachtami, vyřezávanými hlavami draků, jejich tvar umožňoval za den urazit až 280 km.

 

Pero roku 2017 je inspirováno jedinečnou stavbou těchto severských lodí. Tělo je ztvárněním trupu těchto známých plavidel - v platinovaném těle jsou vloženy tenké plátky kadeřavé břízy, která je jedním z charakteristickch stromů severu. Má výrazně hnědé žilky. V mytologii je bříza označovaná jako strom ochrany – u Vikingů byla velmi uctívaná. Teplé odstíny dřeva výjimečně ladí s intenzivní barvou karneolu, umístěném ve víčku. Vzniká jedinečná kombinace s chladně lesklým platinováním těla, v jehož konci je vyryt erb.

 

Nutno zvolit hrot:
F – slabý – mírným tlakem vytváří jemnou stopu, je oblíbený hlavně u žen
M – střední – průměrný tlak a šíře stopy při psaní, vhodný pro většinu uživatelů.
B – široký – větší oblý hrot pro širokou psací stopu a větší tlak.


Parametry zboží - GvFC Pen of the year 2017, plnicí pero

Záruční doba24 měsíců Hmotnost pera80 g
Délka perazavřené 136 mm Kód produktu145120
Možnost gravírováníNelze gravírovat


Příslušenství

GvFC Royal Blue, modrý inkoust

Fotografie

nedostupné

Dodání: na dotaz

Cena: 700.00 Kč
Cena: 890.00 Kč


Související zboží

GvFC Pen of the year 2018, plnicí pero

Fotografie

podle variant

Dodání: na dotaz

Cena: 77 690.00 Kč
Cena: 77 690.00 Kč